Hlavní informace

Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská pořádá či spolupořádá různé aktivity pro pedagogy ze středních škol, některé z nich akreditované jako DVPP. Jejich základní přehled najdete na této stránce, podrobnější informace na stránce/webu jednotlivých aktivit. Aktuální termíny jsou uvedeny v Kalendáři akcí.

 

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

Každoročně pořádáme Den otevřených dveří, kde se zájemci o studium na FJFI dozví vše potřebné, seznámí se s prostorami školy, některými vyučujícími a případně i s budoucími spolužáky.

Datum konání v AR 2023/2024: úterý 28. listopadu 2023 a pátek 2. února 2024

Den na Jaderce

Exkurze - Den na Jaderce

Přijeďte k nám se svou třídou a prožijte s námi a s našimi vědci jeden den plný exkurzí a přednášek dle vašeho přání. Zažijte neopakovatelnou atmosféru Dne na Jaderce.

Matematika pro život

Matematika pro život

Náplní kurzu jsou ukázky aplikací matematiky v průmyslové i akademické praxi. Přednáší přední odborníci v jednotlivých oblastech. Kurz je akreditován na MŠMT v rámci DVPP. Akci pořádáme ve spolupráci s PF UK.

Datum konání v AR 2023/2024: 12. ledna 2024

Chemie na ČVUT

Chemie na ČVUT

Cílem kurzu je představit chemii jako zajímavý obor a ukázat její uplatnění na různých fakultách ČVUT. Kurz je akreditován na MŠMT v rámci DVPP. Akci pořádáme ve spolupráci s dalšími fakultami ČVUT.

Datum konání v AR 2023/2024: 16. listopadu 2023

Přednášky SŠ

Přednášky pro SŠ

Nabízíme celé spektrum přednášek pro studenty SŠ. Jste profesor matematiky, fyziky, chemie či informatiky a líbilo by se Vám, aby nějaká z přednášek zazněla i u Vás? Kontaktujte nás, přijedeme k Vám!

Reaktor

Vrabec letí do škol

Online vzdělávací pořad pro studenty středních škol a druhého stupně základních škol, jehož cílem je podpořit výuku témat jaderné fyziky. Přibližně 40minutovým pořadem provázejí pedagogové z fakulty přímo z prostor, kde je umístěn školní jaderný reaktor VR-1 Vrabec.

 

nahoru 

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.