Hlavní informace

Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská pořádá či spolupořádá různé aktivity a akce i pro širokou veřejnost. Jejich základní přehled najdete na této stránce, podrobnější informace na stránce/webu jednotlivých aktivit. Aktuální termíny jsou uvedeny v Kalendáři akcí.

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

Každoročně pořádáme Den otevřených dveří, kde se zájemci o studium na FJFI dozví vše potřebné, seznámí se s prostorami školy, některými vyučujícími a případně i s budoucími spolužáky.

Datum konání v AR 2023/2024: úterý 28. listopadu 2023 a pátek 2. února 2024

Přípravný kurz z matematiky a fyziky

Přípravný kurz z matematiky a fyziky

Náplní kurzu je opakování vybraných oblastí středoškolské matematiky a fyziky a řešení typových příkladů vhodných pro přípravu ke studiu na vysokých školách především technického typu. Kurz je bezplatný a není třeba se hlásit.

Datum konání v AR 2023/2024:  28. 11. 2023 – 2. 4. 2024 (každé úterý od 16:30)

Přípravný kurz z matematiky a fyziky

Přípravný kurz z matematiky a fyziky v Děčíně

Pro studenty středních škol pořádáme v Děčíně přípravný kurz z matematiky, který má za úkol připravit studenty na studium vysokých technických škol. Kurz je možné využít i jako přípravu pro maturitu z matematiky.

Univerzita 3. věku

Univerzita 3. věku

Žádný věk není příliš vysoký na to, aby se člověk nemohl dále vzdělávat, aby si nemohl rozšiřovat obzory. Objevte s námi fascinující svět přírodních věd - fyziky, matematiky a chemie!

Intenzivní kurz češtiny

Intenzivní kurz češtiny

Dvousemestrální kurz, ve kterém si student osvojí systém české gramatiky, odpovídající lexikální kvantitu, frazeologizmy a syntax. Součástí kurzu budou i exkurze na zajímavá pracoviště fakulty.

Profesní kurzy

Profesní kurzy

Kurzy pro veřejnost jsou určeny zájemcům z řad veřejnosti buď pro rozvoj znalostí a schopností, podstatných pro výkon určitého povolání, nebo jako přípravné kurzy pro studium na vysoké škole.

nahoru 

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.