Instituce: KF FJFI

Děkan FJFI ČVUT v Praze vypisuje výběrové řízení na 4 akademické pozice odborný asistent/asistentka v částicové fyzice se zaměřením na fyziku plazmatu a termojadernou fúzi (1 pozice), jadernou a částicovou fyziku (1 pozice), matematickou fyziku (1 pozice) a kvantové technologie (1 pozice) na Katedru fyziky podle § 77 zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách), ve znění pozdějších předpisů.

Požadujeme:

• minimálně 5 let praxe ve výzkumu v dané oblasti,
  • publikační činnost v dané oblasti,
  • zkušenost ze zahraničních pracovišť,
  • pedagogická praxe na VŠ,
  • znalost anglického jazyka.

Předpokládaná náplň práce:

• výuka povinných a povinně volitelných předmětů vrámci odpovídajících studijních programů,
  • vedení kvalifikačních prací studentů bakalářského a magisterského studia,
  • výzkumná a publikační činnost v dané oblasti,
  • příprava a řešení výzkumných grantů.

Nabízíme:

• otevřené tvůrčí prostředí na katedře, možnost spolupracovat sinspirativními kolegy a spolupracovníky; možnost učit a vést velmi nadané, motivované a pracovité studenty našich programů,
  • pracovní poměr na dobu určitou 2 roky s možností prodloužení,
  • finanční ohodnocení odpovídající výkonu voblasti vědecké práce, pedagogiky a získávání grantových prostředků (60 000 – 100 000 Kč);

Nástup:

• 10. 2024 nebo dle dohody.

Přihlášky s odborným životopisem, kopiemi dokladů o vzdělání, přehledem pedagogické, vědecké a publikační činnosti doručte do 31. 8. 2024 na personální oddělení FJFI, Břehová 7, 115 19 Praha 1 nebo elektronicky na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..